Ponúkame izolácie, drenážne fólie, profily do zateplenia, odvodňovacie systémy, geotextílie, ventilačné mriežky, zatrávňovacie tvárnice a strešné doplnky.
Na našej prevádzke ponúkame mokrú a suchú chémiu od značky BASF, ktorá vznikla v roku 1865. BASF každý deň dokazuje, že nevyrábajú len chemikálie, ale oni tvoria chémiu. Na Slovensku je spoločnosť BASF aktívna už niekoľko desaťročí. Prostredníctvom inteligentných riešení a vysoko kvalitných produktov pomáhajú zákazníkom byť stále úspešnejšími.

Aj my preto prostredníctvom nášho partnera BASF pre Vás pripravujeme niekoľko zaujímavých akcií, ktoré budú zamerané na kvalitu a ponúknu Vám ideálne riešenia, ktoré určite splnia Vaše potreby.

  V osemročnej histórii firmy Den Braven SK s.r.o. sa Vám dostáva do rúk ďalší nový spracovaný cenník výrobkov a taktiež nová prezentácia na internete. Svojim obsahom, koncepciou a komplexnosťou informácií nemá obdoby. Na nadchádzajúcu stavebnú sezónu je tu prezentovaných okolo 230 typov produktov Den Braven, z toho viac než 20 zásadných noviniek, ako sú špeciálne PUR peny a izolačné pásy, moderné lepidlá, progresívne prísady do stavebných hmôt a pod., ktoré dopĺňajú už existujúce systémy riešenia.

Zaoberá výrobou príslušenstva pre zatepľovacie systémy ETICS, sadrokartónových konštrukcií, delením oceľového a hliníkového plechu a extrúziou plastu. Touto svojou rozsiahlou činnosťou sa firma radí medzi najkomplexnejších výrobcov stavebných profilov v Európe.


Farby a dojem z farebných povrchov je pre každého dôležitý. Ovplyvňujú našu náladu, a naše všedné dni. Naša technológia výroby a tónovania farieb dodáva ešte viac možností na farebné zvýraznenie rôznych vkusov a požiadaviek. Poli-Farbe vykonáva sústavný výskum preto, aby čo najúčinnejšie mohla splniť tieto požiadavky. Popri dnes už fungujúcej tónovateľnosti vnútorných a vonkajších fasádnych náterov, farieb a omietok podľa farebnej škály výroby, sme spoločne s predstaviteľmi švajčiarskej spoločnosti CEAC vytvorili podmienky na tónovanie a zavedenie do systému jemných omietok a univerzálnych fasádnych a interierových náterov. Použitím týchto báz a našich pást sa môžu miešať s veľkou spoľahlivosťou odtiene podľa farebných vzorníkov. Tento systém poskytuje vysoký komfort obsluhy, nakoľko zvolený odtieň sa namieša na počkanie a podľa identifikačného čísla je možné ho kedykoľvek presne zopakovať.

Hardy je široká škála súčasných a špecializovaných nástrojov pre maľovanie (valčeky, kefy), tapety a nástenné príprava (maľba a murárske príslušenstvo, náradie dlaždice).TYTAN PROFESSIONAL HYDROL 1K: tekutá lepenka je používaná na bezšvové utesnením absorpčných a poréznych podkladový. Určené na vodotesné interiérové / exteriérové podlahové a stenové povrchy, ktorý nie sú nepretržite ponorené do vody sa alebo vystavené pare. Pomocou tohto produktu je možné vyhotoviť neprerušený a elastická vodotesná izoláciám pod keramické obklady. Poskytuje odolnosť voči vode v oblastiach, ktoré sú dočasne vystavené vlhkosti: kúpeľne, kuchyne, pivnice, pracovne, balkóny, terasy.

PIŠTOLOVÁ PU PENA: je jednozložková pena určená na priame použitie. pena vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou a je vhodná k väčšine stavebných aplikácií: montáže, utesňovanie, vyplňovanie a izolovanie. Pena nesteká z vertikálnych podkladov. Vďaka najmodernejšej technológii, chemickému zloženiu a zvýšenému
prvotnému nadobudnutia ponúka táto pena o 40% väčšiu výdatnosť ako ostatné, bežné, PU peny rovnakej veľkosti. Výrobok prináša zvýšenú stabilitu - zníženie defektov a vyššiu prispôsobivosť meniacim sa teplotám. Po vytvrdnutí poskytuje výrobok vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu.
Dlažba, ploty, múry a platňe.

V našej virtuálnej záhrade Vám ukážeme, ako použijete atraktívne dlažobné kamene, murovacie kamene a platne. Kreatívne riesenie pre Vasu záhradu, plátne a dlažobné kamene môzete kombinovať navzájom alebo s inými materiálmi. Tu Vám ukážeme nielen mix materiálov, ako napríklad kombináciu prírodných kameňov a betónových kameňov, ale tiež kombinácie povrchov a farieb.

Vlastnost obkladu VASPO
povrch obkladu nerozoznateľný od originálu kameňa 
• každá štruktúra a farba je charakteristická svojím zložením
• najväčšia možná rôznorodosť, každá štruktúra je odliata z        tisícov chránených foriem
• ekologicky čistý materiál

Od počiatku výroby je obľúbeným kameňom Pieskovec. Jeho štandardný výzor nepodlieha módnym trendom a má rozmanité použitie prevažne v exteriéri. Bridlice sú obľúbené pre svoju širokú farebnú ponuku od bledých až po tmavé a preto sa dajú vhodne kombinovať s akýmikoľvek odtieňmi interiéru i exteriéru. Dokonalosť povrchu produktov je snáď najviac pozorovateľná na lámaných kameňoch a travertíne, kde detailné zobrazenie i najmenších kapilár a vlásočníc dokumentuje jedinečnosť technológie imitácie a precíznu výrobu.
Firma Chyžbet sa špecializuje vo výrobe zámkovej dlažby a betónovej galantérie. Naše výrobky vďaka vysokej kvalite sú zárukou satisfakcie a spokojnosti pre najnáročnejších klientov.

Hlavným predmetom činnosti je prevažne distribúcia výrobkov pre stavebníctvo: plastové vetracie mriežky rôznych  typov a veľkostí, univerzálne plastové dvierka. V súčasnosti svoje produkty distribuuje do sietí po celej Slovenskej republike.

Copyright © 2012  Stavmex stavebniny, s.r.o.